18 czerwca 2019

Podsumowań czas...

Podsumowań czas...

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w przeddzień zakończenia roku szkolnego cała społeczność szkolna zabrała się w Hali Sportowo - Widowiskowej, aby podsumować całoroczne  szkolne zmagania. Przypomniano wszystkie działania i akcje oraz podsumowano wyniki całorocznego plebiscytu na „pozytywnie zakręconych”,  przyznając im tytuły ROLLERCOASTERÓW KLASOWYCH. Słodkie upominki i dyplomy otrzymali: Jakub Jędrowiak, Kamil Kasperski, Katarzyna Szablewska, Zofia Majchrzak, Adam Kaczmarek, Julia Wlaźlak, Zofia Dopierała, Zuzanna Sobik, Norbert Brukiewicz, Hubert Jabłoński Bartosz Grodkowski, Julia Ciesielska, Michał Szymczak i Tomasz Piotrowski.
Jak co roku uczniowie mieli okazję przyznać zaszczytne tytuły SuperBelfra, które tym razem otrzymali pani Magdalena Krawczyk i pan Artur Lehmann.
Całoroczne akcje ekologiczne podsumowała również pani Dorota Łukaszczyk, nagradzając najbardziej aktywnych uczniów w różnorodnych zbiórkach i akcjach na rzecz ochrony zwierząt i środowiska naturalnego. Nagrodą dla najbardziej ekologicznej klasy jest sfinansowanie przez Radę Rodziców wycieczki do 100 km.
Wśród wyróżnionych znalazły się również cheerleaderki, które cały rok pracowały pod kierunkiem pani Lidii Walczak.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy. W imieniu SU Magdalena Krawczyk i Artur Lehmann. NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!

Magdalena Krawczyk