Wyniki zawodów sportowych

2018/2019

10 maja - Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Lekkiej Atletyce
1 miejsce - Aleksandra Kraśniewska 3ag - bieg na 1000m
1 miejsce - Paulina Musielak 3bg - pchnięcie kulą
1 miejsce - Mateusz Włodarczak 8a - skok w dal
2 miejsce - Tomasz Piotrowski 3bg - bieg na 1000m

09 maja - Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Piłce Nożnej (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 2 miejsce
Kamil Jabłoński 3ag
Jakub Grzemski 3ag
Maksymilian Baer 3bg
Kacper Michałowicz 3bg
Arkadiusz Oleszak 3bg
Jędrzej Płocieniak 3bg
Mikołaj Skorupka 3bg
Mateusz Włodarczak 8a
Jędrzej Wosiak 8a

21 lutego - Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Szachach
2 miejsce - Tomasz Piotrowski 3bg
3 miejsce - Aleksandra Kraśniewska 3ag
3 miejsce - Michał Szymczak 3ag

30 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 3 miejsce dziewczęta:
Martyna Czekała - 8a
Zuzanna Kaźmierczak - 8a
Sandra Leśna - 8a

30 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 3 miejsce chłopcy:
Maksymilian Baer - 3bg
Arkadiusz Oleszak - 3bg
Marcel Cykman - 8a

16 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Dzieci) - 3 miejsce dziewczęta:
Wiktoria Cugier - 6a
Maja Jakubowska - 6a
Julia Juskowiak - 6a

16 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Dzieci) - 3 miejsce chłopcy:
Michał Lisiecki - 6a
Jakub Kurt - 6a
Mikołaj Kowalczyk - 6a

2017/2018

13 listopada - Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Piłce Nożnej Halowej (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 1 miejsce
Maksymilian Baer (IIbg)
Łukasz Wachowiak (IIIbg)
Jakub Ceglarek (IIIbg)
Mikołaj Losy (IIIbg)
Mikołaj Hofman (IIIbg)
Jakub Maćkowiak (IIIag)
Kacper Michałowicz (IIbg)
Jakub Grzemski (IIbg)
Jędrzej Wosiak (VIIIa)

27 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)
2m. - Martyna Czekała (VIIa), Zuzanna Kaźmierczak (VIIa), Sandra Leśna (VIIa)
2m. - Maksymilian Baer (IIbg), Łukasz Wachowiak (IIIbg), Arkadiusz Oleszak (IIbg)

25 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Dzieci)
3m. - Gabriela Gubańska VIa, Wiktoria Cugier Va
3m. - Michał Lisiecki Va, Mikołaj Kowalczyk Va

19 października - Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Szachach
1 miejsce - Aleksandra Kraśniewska IIag, Jakub Płocieniak Va
3 miejsce - Mikołaj Prusak IIag