Zastępstwa - odświeżanie strony kliknij F5

ZASTĘPSTWA NA DZIEŃ 23.10.2018r. – wtorek

Nieobecni:

p. A. Kurzawska, p. E. Górna, p. P. Ruta, p. M. Czapla

 

Lekcja

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

Przerwa – dyżury

0

Va

p. M. Skorzec

Język polski

Piętro 1A – p. M. Skorzec

Parter B – p. S. Ruta

1

IIb

p. B. Bieczyńska

Edukacja wczesnoszkolna

 

1

VIIa

p. M. Skorzec

j. polski

Boisko A- p. A. Marszewska

1

IIIabg gr. p. M. Czapli

p. S. Ruta

j. polski

Boisko B – p. B. Palcat-Sroka

2

IIa

p. E. Jagodzińska-Wiatrowska

Edukacja wczesnoszkolna

Szatnia A – p. J. Drożdżyńska

2

Vb

p. M. Ryba

Historia

Parter B – p. S. Ruta

3

IVb

p. J. Drożdżyńska

matematyka

Parter/świetlicaA- p. J. Drożdżyńska

3

IIIabg gr. p. M. Czapli

p. L. Frąckowiak

fizyka

 

4

Vab gr. p. M. Czapli

p. S. Ceglarek

Informatyka (sala 301A)

Klasa IVa sala 212A

Piętro 1A – p. S. Ceglarek

5

IVab gr. p. M. Czapli

p. L. Frąckowiak

Zajęcia świetlicowe

Boisko A – p. R. Marcinkowski

5

VIa

p. M. Ryba

historia

Parter/świetlicaA-p. M. Ryba

6

 

 

 

Parter/świetlicaA – p. D. Łukaszczyk

 

 

 

  1. 1.       Przyprowadzanie uczniów z autobusu – budynek A

Autobus II – p. B. Bieczyńska

  1. 2.       Zajęcia rewalidacyjne i korekcyjno-kompensacyjne z p. A. Kurzawską– odwołane.
  2. 3.       Od godz. 14:00 do 15:30 w sali 205B odbędzie się Wojewódzki Konkurs Biologiczny (szkoła podstawowa i gimnazjum) – stopień szkolny.

Uczennica kl. VIIa biorąca udział w konkursie idą o godz. 13:30 do budynku B pod opieką p. K. Bartkowiak.

Odwóz po konkursie o godz.  15:50 z budynku B – opieka nad uczennicą z konkursu do czasu odwozu p. J. Owsianna.

 

 

 

ZASTĘPSTWA NA DZIEŃ 22.10.2018r. – poniedziałek

Nieobecni:

p. A. Kurzawska, p. E. Górna, p. A. Czaplewska-Masłowska

 

Lekcja

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

Przerwa – dyżury

1

IIIaz

p. B. Placat-Sroka

Zajęcia z wychowawcą

 

2

VIIa

p. J. Drożdżyńska

matematyka

Piętro B – p. J. Drożdżyńska

Piętro 2A-p. S. Ceglarek

3

IVb

p. A. Marszewska

przyroda

 

4

Va

p. A. Lehmann

Wych. fizyczne

Szatnia A – p. M. Krawczyk

Parter/świetlica A – p. A. Lehmann

Boisko A – p. B. Owczarska

5

VIa

p. K. Lipowicz

Zajęcia świetlicowe

Boisko A – p. K. Humerska

Parter/świetlica A – p. K. Bartkowiak

6

Vb

 

Koniec zajęć po lekcji 5

Piętro 1A – p. A. Płocieniak

7

 

 

 

Szatnia A – p. K. Nowak

 1.       Zastępstwa w Przedszkolu w Krzywiniu:

Grupa 3- latki:

Godz. 8:00 – 9:55 – p. L. Walczak

Godz. 10:00 – 10:15 – p. E. Jagodzińska-Wiatrowska

Godz. 10:15 – 10:45 – p. A. Kolasińska

Godz. 10:45 – 11:00 – p. E. Jagodzińska-Wiatrowska

Godz. 11:00 – 12:00 – p. A. Buksalewicz

Godz. 12:00 – 13:15 – p. A. Szułczyńska

2.       Przyprowadzanie uczniów w budynku B:

8:10 - p. B. Palcat-Sroka

3.       Zajęcia rewalidacyjne i korekcyjno-kompensacyjne z p. A. Kurzawską– odwołane.

4.       Od godz. 14:00 do 15:00 w sali 205B odbędzie się Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (szkoła podstawowa i gimnazjum) – stopień szkolny.

Uczennice kl. VIIa biorące udział w konkursie idą o godz. 13:30 do budynku B pod opieką p. M. Turka.

Uczniowie z klasy IIIag oczekujący na konkurs dołączają na lekcji 6 do klasy IIIbg.

Odwóz po konkursie o godz. 15:05 lub 15:50 z budynku B – opieka i odprowadzenie uczniów p. M. Czapla.( jeśli uczniowie będą odjeżdżać o godz. 15:50 to przeprowadzeni są po konkursie z budynku B do świetlicy A – p. M. Czapla)

 

ZASTĘPSTWA NA DZIEŃ 19.10.2018r. – piątek

Nieobecni:

p. E. Kowalczyk, p. S. Ceglarek, p. A. Kurzawska

p. M. Turek do godz. 9:00

 

Lekcja

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

Przerwa – dyżury

0

 

 

 

Piętro 2A – p. K. Bartkowiak

1

Ib

p. Z. Szydłowska

edukacja wczesnoszkolna

sala 205A-p. Z. Szydłowska

piętro 1A – p. K. Humerska

2

IIb

p. B. Bieczyńska

Edukacja wczesnoszkolna

 

3

Ia

p. B. Owczarska

Edukacja wczesnoszkolna

 

3

Va/Vb gr. p. S. Ceglarka

p. E. Górna

matematyka

Parter/świetlica A – p. M. Skorzec

Sala 204A – sala zamknięta

4

VIa gr. p. S. Ceglarka

p. B. Owczarska

Zajęcia świetlicowe

Szatnia A – p. E. Ratajczak

5

VIIIa chłopcy

p. P. Ruta

Wych. fizyczne

Boisko B– p. P. Ruta

6

VIIIa chłopcy

p. P. Ruta

Wych. fizyczne

 

 

Zajęcia rewalidacyjne i korekcyjno-kompensacyjne z p. A. Kurzawską– odwołane

Zajęcia zdw kl. IVb/Vb oraz kl. VIa/VIIa z p. M. Skorzec - odowłane

Odprowadzenie  -budynek B:

                               Klasy VIIIa po lekcji 6 p. P. Ruta

Opieka świetlicowa A

Godz.

Sala

Klasy

Miejscowości

Imię i nazwisko nauczyciel zastępującego

6:30 – 8:10

świetlica

Ia,IIa,IVa,Va, uczniowie zapisani do świetlicy

Wieszkowo, Żelazno

p. Z. Szydłowska

11:00 – 12:40

świetlica

Iab, IIab, IVa,Va

Wieszkowo, Żelazno, Jurkowo, Świniec, Czerwona Wieś, Zgliniec

p. B. Owczarska

13:00 – 13:10

205 do sali 204

IVb

Świniec, Jurkowo, Jurkowo Huby, Zgliniec, Czerwona Wieś, Teklimyśl

p. B.Bieczyńska

 

Zastępstwo w Przedszkolu w Krzywiniu:

Gr. 4,5-latki

Godz. 8:20 – 8:50 – p. A. Kolasińska

Gr. 3-latki

Godz. 8:55 – 9:10 – p. A. Czaplewska-Masłowska

Od godz. 14:00 do 15:30 w Sali 205B odbędzie się Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (szkoła podstawowa i gimnazjum) – stopień szkolny.

Uczennice kl. VIIa biorące udział w konkursie idą o godz. 13:30 do budynku B pod opieką p. M. Skorzec.

Odwóz po konkursie o godz. 15:35 z budynku B – odprowadzenie uczniów p. K. Humerska.



ZASTĘPSTWA NA DZIEŃ 18.10.2018r. – czwartek

Nieobecni:

p. E. Kowalczyk, p. A. Kurzawska

 

Lekcja

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

Przerwa – dyżury

0

Va

p. E. Ratajczak

biologia

Sala 202A- p . A. Szułczyńska

1

IIIa

p. A. Szułczyńska

Edukacja wczesnoszkolna

Sala 202A – p. A. Szułczyńska

2

Ib

p. Z. Szydłowska

Edukacja wczesnoszkolna

Sala 203A – p. Z. Szydłowska

3

Ia

p. B. Owczarska

Edukacja wczesnoszkolna

Sala 210A – p. B. Owczarska

Piętro B – p. K. Lipowicz

4

IIb

p. B. Bieczyńska

Edukacja wczesnoszkolna

Sala 205A – p. B. Bieczyńska

Parter/świetlicaA- p. K. Humerska

5

 

 

 

parter B – p. J. Drożdżyńska

parter/świetlica A – p. K. Lipowicz

6

VIIIa

p. J. Drożdżyńska

matematyka

 

 

Zajęcia rewalidacyjne i korekcyjno-kompensacyjne z p. A. Kurzawską - odwołane

Odprowadzenie  klasy VIIIa po lekcji 6 p. J. Drożdżyńska

                               

Opieka świetlicowa A

Godz.

Sala

Klasy

Miejscowości

Imię i nazwisko nauczyciel zastępującego

7:50 – 8:10

205 do świetlicy

Ib,IIb,IVb,Vb, VIa,VIIa

Zgliniec

p. A. Buksalewicz

 

Od godz. 14:00 do 15:30 w sali 205B odbędzie się Wojewódzki Konkurs Chemiczny – stopień szkolny.

Ostatnie odwozy po lekcjach 14:55

Odwóz po konkursie 15:35 z budynku B – odprowadzenie uczniów p. M. Krawczyk

 

 

 

ZASTĘPSTWA NA DZIEŃ 17.10.2018r. –  środa

Nieobecni:

p. E. Kowalczyk, p. M. Ryba, p. V. Drożdżyńska, p. A. Kolasińska, p. A. Kurzawska

 

Lekcja

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

Przerwa – dyżury

0

 

 

 

Parter/świetlica A – p. Z. Szydłowska

Parter+piętro B – p. L. Frąckowiak

1

Va

p. A. Buksalewicz

religia

Boisko A – p. A. Buksalewicz

1

VIIIa

p. B. Palcat-Sroka

j. niemiecki

 

2

VIIa

p. E. Górna

matematyka

Boisko B – p. J. Drożdżyńska

Piętro 2A – p. P. Ciesielski

3

VIIIa

p. J. Drożdżyńska

matematyka

Piętro 2A – p. K. Bartkowiak

 

4

IIa

p. E. Jagodzińska-Wiatrowska

Edukacja wczesnoszkolna

Boisko A – p. E. Górna

Parter/świetlica A – p. M. Turek

4

IIIa

p. A. Szułczyńska

Edukacja wczesnoszkolna

 

5

 

 

 

Boisko A – p. E. Piasecka

 

Zajęcia rewalidacyjne  z p. V. Drożdżyńską – odwołane

Zajęcia rewalidacyjne, korekcyjno-kompensacyjne z p. A. Kurzawską – odwołane.

Przyprowadzanie uczniów z autobusu – budynek B:

Godz. 8:10 – p. B. Palcat-Sroka

Zastępstwa w Przedszkolu w Krzywiniu

Grupa Kotki(sala 101)

Godz. 8:00 – 10:15 – p. M. Krawczyk

Godz. 10:15 – 11:00 – p. E. Górna

Godz. 11:00 – 12:00 – p. A. Buksalewicz

Godz. 12:00 – 13:15 – p. E. Jagodzińska-Wiatrowska

Godz. 13:15-15:00 – p. M. Szablewska

Opieka świetlicowa A

Godzina

sala

Klasy

Miejscowość

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

6:30 – 8:10

świetlica

Ia, IIa, IVa, Va + uczniowie zapisani do świetlicy

Wieszkowo, Żelazno

p. Z. Szydłowska

12:00 -12:50

Ia,Ib, IIa,IVa,Va+ uczniowie zapisani do świetlicy

Żelazno, Wieszkowo, Rąbiń

p. B. Bieczyńska

12:50 –13:20

IIb, IIIa+ uczniowie zapisani do świetlicy (Ib, IVa, Va)

 

13:20-13:55

Uczniowie zapisani do świetlicy

 

13:55-14:05

Va, VIa, VIIa+ uczniowie zapisani do świetlicy (IIb, IIIa,IVb)

Żelazno, Wieszkowo, Świniec, Czerwona Wieś, Zgliniec

14:05-14:55

VIa, uczniowie zapisani do świetlicy

Świniec, Czerwona Wieś, Zgliniec

p. A. Buksalewicz

 

14:55-15:50

uczniowie zapisani do świetlicy (VIa)

Wieszkowo, Jurkowo, Świniec Czerwona Wieś, Zgliniec, Lubiń,Teklimyśl

 

 

 

 

 

ZASTĘPSTWA NA DZIEŃ 16.10.2018r. – wtorek

Nieobecni:

p. P. Ruta

 

Lekcja

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

Przerwa – dyżury

1

IIb

p. B. Bieczyńska

Edukacja wczesnoszkolna

 

2

IIa

p. E. Jagodzińska-Wiatrowska

Edukacja wczesnoszkolna

Szatnia A – p. J. Drożdżyńska

 

Przyprowadzanie z autobusu A:

Godz. 8:10 – autobus II Jurkowo, Kuszkowo, Czerwona Wieś – p. B. Bieczyńska

 

 

ZASTĘPSTWA NA DZIEŃ 15.10.2018r. – poniedziałek

Nieobecni:

p. S. Ceglarek – od 9:30 – 13:00

p. A. Kurzawska

 

Lekcja

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

Przerwa – dyżury

2

 

 

 

Piętro B – p. M. Ryba

3

VIa chłopcy

p. E. Jagodzińska-Wiatrowska

Zajęcia opiekuńcze

Parter/świetlica A-p. P. Ciesielski

 

4

VIa gr. p. S. Ceglarka

p. L. Walczak

Wych. fizyczne

Szatnia A – p. M. Krawczyk

5

IIIaz dziewczyny

p.L. Walczak

Wych. fizyczne

Boisko A – p. K. Bartkowiak

7

 

 

 

Szatnia A – p. K. Lipowicz

 

Zajęcia rewalidacyjne i korekcyjno-kompensacyjne z p. A. Kurzawską - odwołane

 

 

ZASTĘPSTWA NA DZIEŃ 12.10.2018r. – piątek

Nieobecni:

p. E. Kowalczyk

 

Lekcja

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

Przerwa – dyżury

1

Ib

p. Z. Szydłowska

edukacja wczesnoszkolna

sala 205A-p. Z. Szydłowska

1

IVb

p. A. Kurzawska

Zajęcia opiekuńcze

 

1

VIa

p. I. Kostrzewa

Lekcja biblioteczna

Piętro 2A – p. M. Skorzec

2

IIb

p. B. Bieczyńska

Edukacja wczesnoszkolna

 

2

Va

p. R. Marcinkowski

Zajęcia z pedagogiem

 

2

VIa

p. M. Turek

Zajęcia opiekuńcze

 

 

 

Opieka świetlicowa A

Godz.

Sala

Klasy

Miejscowości

Imię i nazwisko nauczyciel zastępującego

6:30 – 8:10

świetlica

Ia,IIa,IVa,Va, uczniowie zapisani do świetlicy

Wieszkowo, Żelazno

p. Z. Szydłowska

 



ZASTĘPSTWA NA DZIEŃ 11.10.2018r. – czwartek

Nieobecni:

p. E. Kowalczyk, p. P.Ruta

p. S. Ceglarek – od godz. 9:30 - zawody

 

Lekcja

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

Przerwa – dyżury

0

Va

p. E. Górna

matematyka

Sala 202A- p . A. Szułczyńska

Szatnia A

1

IIIa

p. A. Szułczyńska

Edukacja wczesnoszkolna

Sala 202A – p. A. Szułczyńska

1

IVb chłopcy

p. M. Krawczyk

muzyka

Parter/świetlica A – p. M. Krawczyk

2

Ib

p. Z. Szydłowska

Edukacja wczesnoszkolna

Sala 203A – p. Z. Szydłowska

3

Ia

p. B. Owczarska

Edukacja wczesnoszkolna

Sala 210A – p. B. Owczarska

3

Va/Vb chłopcy

p. J. Drożdżyńska

matematyka

Boisko A – p. M. Ryba

3

VIa chłopcy

p. E. Ratajczak

przyroda

 

4

IIb

p. B. Bieczyńska

Edukacja wczesnoszkolna

Sala 205A – p. B. Bieczyńska

4

VIa

p. L. Frąckowiak

Zajęcia techniczne

 

5

IVb

p. A. Buksalewicz

Zajęcia świetlicowe(uczniowie z Krzywinia koniec zajęć po lekcji 4)

Piętro 2A – p. E. Piasecka

5

IIIag chłopcy

p. K. Lipowicz

j. niemiecki

Piętro B  - p. A. Lehmann

6

VIa

 

Koniec zajęć po lekcji 5

 

6

VIIIa

 

Koniec zajęć po lekcji 5

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z p. K. Humerską - odwołane

Odprowadzenie  klasy VIIIa po lekcji 5 p. M. Ryba

                               

                              

 

 

 

ZASTĘPSTWA NA DZIEŃ 10.10.2018r. –  środa

Nieobecni:

p. A. Kurzawska, p. A. Lehmann, p. E. Kowalczyk,

p. P. Ciesielski – od godz. 10:00

p. D. Łukaszczyk – od godz. 14:00

 

Lekcja

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

Przerwa – dyżury

0

 

 

 

Parter/świetlica A – p. Z. Szydłowska

1

Va

p. A. Buksalewicz

religia

Boisko A – p. A. Buksalewicz

2

IVa chłopcy

p. A. Buksalewicz

Zajęcia opiekuńcze

Boisko B – p. J. Drożdżyńska

3

Va/VIa dziewczyny

p. E. Górna

matematyka

 

3

VIIIa

p. J. Drożdżyńska

matematyka

Piętro 2A – p. K. Bartkowiak

3

VIIa

p. M. Ryba

historia

 

4

IIIa

p. A. Szułczyńska

Edukacja wczesnoszkolna

Parter/świetlica A – p. M. Turek

4

Va/VIa dziewczyny

p. L. Frąckowiak

technika

 

4

IIIabg gr.p. P. Ciesielskiego

p. M. Ryba

historia

Boisko B – p. M. Ryba

5

VIIIa

p. K. Humerska

j. polski

 

5

IIIbg dziewczyny

p. P. Ruta

 

Boisko A – p. E. Piasecka

6

VIIa dziewczyny

p. P. Ruta

 

Boisko B – p. V. Drożdżyńska

7

VIIIa gr. p. P. Ciesielskiego

 

Koniec zajęć po lekcji 6

Boisko B – p. V. Drożdżyńska

7

IIIbg

 

Koniec zajęć po lekcji 6

 

8

VIIIa gr. p. M. Czapli

 

Koniec zajęć po lekcji 7

 

 

Zajęcia rewalidacyjne i korekcyjno –kompensacyjne z p. A. Kurzawską – odwołane

Zajęcia logopedyczne lekcja 6 z p. D. Łukaszczyk - odwołane

 

Odprowadzenie  -budynek B:

                               Klasy IIIag, IIIbg po lekcji 6 p. J.Owsianna

                               Gr.  p. P. Ciesielskiego po lekcji 6 p. S. Ceglarek

                            Klasa VIIIa po lekcji 7 p. K. Humerska

Opieka świetlicowa A

Godzina

sala

Klasy

Miejscowość

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

6:30 – 8:10

świetlica

Ia, IIa, IVa, Va + uczniowie zapisani do świetlicy

Wieszkowo, Żelazno

p. Z. Szydłowska

12:00 -12:50

Ia,Ib, IIa,IVa,Va+ uczniowie zapisani do świetlicy

Żelazno, Wieszkowo, Rąbiń

p. B. Bieczyńska

12:50 –13:20

IIb, IIIa+ uczniowie zapisani do świetlicy (Ib, IVa, Va)

 

13:20-13:55

Uczniowie zapisani do świetlicy

 

13:55-14:05

Va, VIa, VIIa+ uczniowie zapisani do świetlicy (IIb, IIIa,IVb)

Żelazno, Wieszkowo, Świniec, Czerwona Wieś, Zgliniec

14:05-14:55

VIa, uczniowie zapisani do świetlicy

Świniec, Czerwona Wieś, Zgliniec

p. A. Buksalewicz

( świetlica od godz. 14.00 w sali 204A)

14:55-15:50

uczniowie zapisani do świetlicy (VIa)

Wieszkowo, Jurkowo, Świniec Czerwona Wieś, Zgliniec, Lubiń,Teklimyśl

 

 

 

ZASTĘPSTWA NA DZIEŃ 09.10.2018r. – wtorek

Nieobecni:

p. A. Buksalewicz, p. R. Marcinkowski

 

Lekcja

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

Przerwa – dyżury

10:15-10:45

6-PK

p. M.Wożna

 

Sala 204A po lekcji 3 – p. E.Jagodzińska-Wiatrowska

4

IIa

p. E. Jadgodzińska-Wiatrowska

 

Boisko A- p. E. Górna

4

 

 

 

Parter/świetlica A – p. S. Ruta

5

IVab gr. p. R. Marcinkowskiego

 

Koniec zajęć po lekcji 4

 

12:15-12:45/

12:45-13:00

5-PK/3-PK

p. M. Szablewska/

p. A. Czaplewska-Masłowska

 

 

7

IIIbg

 

Koniec zajęć po lekcji 6

 

 

Zajęcia wychowanie do życia z p. A. Buksalewicz– odwołane

Zajęcia rewalidacyjne z p. R. Marcinkowskim - odwołane

 

Odprowadzenie  -budynek B:

                               Klasy IIIag, IIIbg po lekcji 6 p. E. Ratajczak

Opieka świetlicowa A

Godz.

Sala

Klasy

Miejscowości

Imię i nazwisko nauczyciel zastępującego

14:10 –15:40

świetlica

VIa, uczniowie zapisani do świetlicy

Wieszkowo, Żelazno, Świniec, Jurkowo, Zgliniec, Czerwona Wieś, Teklimyśl,Boża Wola

p. E. Jagodzińska-Wiatrowska

 

 


ZASTĘPSTWA NA DZIEŃ 08.10.2018r. – poniedziałek

Nieobecni:

p. A. Szułczyńska, p. A. Lehmann, p. J. Drożdżyńska

p. S. Ceglarek do godz. 13:00 – zawody

 

Lekcja

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Uwagi

Przerwa – dyżury

0

 

 

 

Piętro 2A – p. K. Bartkowiak

1

IIIa

p. A. Kurzawska

Zajęcia opiekuńcze

Sala 202A – p. A. Kurzawska

1

IVa

p. E. Piasecka

j. angielski

Piętro 2A – p. E. Piasecka

2

IIIa

p. A. Kurzawska

Zajęcia opiekuńcze

Sala 202A – p. A. Kurzawska

3

IIIa

p. B. Bieczyńska

Edukacja wczesnoszkolna

Sala 202A – sala zamknięta

3

Va dziewczyny

p. E. Jagodzińska-Wiatrowska

Zajęcia opiekuńcze

 

3

VIa

p. M. Krawczyk

plastyka

Parter/świetlica A – p. M. Krawczyk

3

IIIag

p. M. Ryba