Pracownicy

Bernard Zbigniew - dyrektor szkoły
Bartkowiak Katarzyna - wicedyrektor szkoły - pedagog szkolny - doradca zawodowy
Drożdżyńska Violetta - wicedyrektor szkoły - wychowanie przedszkolne - zajęcia rewalidacyjne
Bieczyńska Bernadeta - edukacja wczesnoszkolna - zajęcia rewalidacyjne
Bąk Wiktor - muzyka
Czaplewska Masłowska Anna - wychowanie przedszkolne
Ceglarek Sławomir - wychowanie fizyczne - informatyka
Charłos Daria - język angielski
Ciesielski Piotr - informatyka - fizyka
Czapla Mariusz - język angielski - edukacja dla bezpieczeństwa
Drożdżyńska Jolenta - matematyka - zajęcia rewalidacyjne
Frąckowiak Lucyna - chemia - fizyka - zajęcia techniczne
Galusik Klaudia - język niemiecki - doradca zawodowy
Górna Elżbieta - matematyka
Humerska Kamila - język polski
Jagodzińska Wiatrowska Ewa - edukacja wczesnoszkolna
Kasprzak Ewa - język angielski
Krawczyk Magdalena - muzyka - plastyka
Kolasińska Alicja - wychowanie przedszkolne - zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Konopczyńska Justyna - wychowanie przedszkolne - doradca zawodowy
Kostrzewa Izabela - biblioteka
Kurzawska Aneta - zajęcia korekcyjno–kompensacyjne - zajęcia rewalidacyjne
Lehmann Artur - wychowanie fizyczne
Leonarczyk Ewa - plastyka
Łukaszczyk Dorota - geografia - logopedia
Maluśki Piotr - podstawy przedsiębiorczości
Marcinkowski Roman - pedagog szkolny - informatyka - zajęcia rewalidacyjne
Marszewska Anna - geografia
Musielak Agnieszka - religia
Owczarska Beata - edukacja wczesnoszkolna - zajęcia rewalidacyjne
Palcat-Sroka Barbara - język niemiecki
Pijanowska Dorota - wychowanie przedszkolne
Ratajczak Elżbieta - biologia - przyroda
Ratajczak Jolanta - religia
Ruta Przemysław - wychowanie fizyczne - technika - edukacja dla bezpieczeństwa - szachy
Ruta Sylwia - język polski
Ryba Marek - historia - wiedza o społeczeństwie - etyka
Skorzec Marzena - język polski
Szablewska Magdalena - edukacja wczesnoszkolna - zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Szułczyńska Anna - edukacja wczesnoszkolna - język polski
Szydłowska Zofia - edukacja wczesnoszkolna
Ślotała Aleksandra - edukacja wczesnoszkolna
Turek Marcin - język angielski
Walczak Lidia - rewalidacja - wychowanie fizyczne
Woźna Marta - wychowanie przedszkolne - zajęcia rewalidacyjne