23 maja 2024

Pierwszy gminny konkurs religijny

Pierwszy gminny konkurs religijny

23 maja odbył się w naszej szkole pierwszy gminny konkurs religijny pt. „Jan Paweł II do dzieci”, który został oficjalnie rozpoczęty w obecności pana dyrektora Zbigniewa Bernarda.

Celem tego wydarzenia było ukazanie osobowości Papieża Polaka oraz zapoznanie się z treścią listu skierowanego przez Ojca Świętego do dzieci.

W konkursie udział wzięły trzy zespoły reprezentujące Zespół Szkół w Lubiniu, Zespół Szkół w Bieżyniu oraz Zespół Szkół w Krzywiniu. W komisji zasiadły: pani Anna Buksalewicz, pani Grażyna Konieczna oraz pani Sylwia Dopierała. Wyniki ogłosili i nagrody wręczyli pan dyrektor Zbigniew Bernard oraz pani dyrektor Katarzyna Bartkowiak wraz z księdzem prałatem Józefem Srogoszem, który dokonał podsumowania konkursu.

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie reprezentujący Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu: Antonina Charłos, Lena Walachowska, Franciszek Jańczak; drugie uczniowie naszej szkoły: Julia Jakubowska, Zuzia Piechel oraz Wiktoria Roszak; trzecie uczniowie z Zespołu Szkół w Lubiniu: Małgorzata Kostrzewska i Adrian Śniegucki.

Agnieszka Musielak