18 czerwca 2019

Przedszkola czas już minął nam…

Przedszkola czas już minął nam…

18 czerwca w Domu Strażaka odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla dzieci z przedszkolnych.  Starszaki z grup „Biedronki” oraz „Jeżyki” które po wakacjach idą do szkoły, żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki.

Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, który rozpoczął się od wzniosłego poloneza, następnie pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki.  W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście i rodzice docenili to gromkimi brawami.  Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Magdalena Szablewska

Marta Woźna