Konsultacje dla uczniów

TERMINY  KONSULTACJI  NAUCZYCIELI d l a    u c z n i ó w

w Zespole Szkół w Krzywiniu w roku szkolnym 2017 / 2018.

Budynek A – ul. Strzelecka 13  

Budynek B – ul. Gen. D. Chłapowskiego 34

Budynek C – ul. Powstańca Lewandowskiego 14

Budynek  D – Świniec 16

Lp. Nazwisko  Imię  Dzień tygodnia Godzina  Miejsce 
  1.                Bieczyńska Bernadeta  poniedziałek 12:15 – 13:00 sala 104 A
  2.                Buksalewicz Anna wtorek 12:15 – 13:00 świetlica A
  3.                Ceglarek Sławomir czwartek 10:15 – 11:00 pokój n-li wych.fiz.A
  4.                Charłos Daria wtorek 13:15 – 14:00 pokój n-ski A
  5.                Ciesielski Piotr wtorek 15:00 – 15:45 sala 301 A
  6.                Czapla Mariusz poniedziałek 13:10-13:55 pokój n-ski A
  7.                Frąckowiak Lucyna piątek 7:25 – 8:10 sala 312A
  8.                Górna  Elżbieta czwartek 9:10 – 9:55 pokój n-ski B
  9.                Jagodzińska-Wiatrowska Ewa  piątek 11:10 – 11:55 sala 102A
10.              Kołak Renata środa 14:50 – 15:35 sala 312 A
11.              Krawczyk Magdalena  piątek  9:10 – 9:55 pokój n-ski  A
12.              Kroma   Dorota  czwartek 14:00 – 14:45  pokój n-li wych.fiz. A
13.              Kurzawska Aneta wtorek 12:15 – 13:00 sala korek.kompensac.A
14.              Kaźmierczak Izabela drugi piątek m-ca 12:15-13:00 pokój n-ski A
15.              Kwaśniewski Wiesław  środa 11:10 – 11:55 sala 315A
16.              Lehmann Artur piątek 8:15 – 9:00 pokój n-li wych.fiz. A
17.              Leonarczyk Halina  poniedziałek 8:15 – 9:00 biblioteka A
18.              Lipowicz Klaudia poniedziałek 12:40 – 13:10 pokój n-ski  A
19.              Losy Anna poniedziałek 13:00 – 14:00 gabinet pedagoga A
20.              Łukaszczyk Dorota  wtorek 14:00 – 14:45 sala 314A
21.              Marszewska Anna  wtorek 13:10-13:55 pokój n-ski  B
22.              Owczarska Beata  poniedziałek 14:00-14:45 pokój n-ski  A
23.              Owsianna Jolanta wtorek 13:55 – 14:20 sala 106 B
24.              Palcat-Sroka Barbara poniedziałek 13:10 – 13:55 pokój n-ski  A
25.              Ratajczak Elżbieta wtorek 13:10 – 13:55 pokój n-ski  A
26.              Ruta Przemysław środa 11:10 – 11:55 pokój n-ski  A
27.                 Ruta    Sylwia    środa – IVb 14:00 – 14:45 304 A
czwartek – IIag 13:10 – 13:55 304 A
piątek – IIIag 12:15 – 13:00 sala 205 B
piątek – IIIbg 14:00 – 14:45 sala 205 B
28.              Ryba Marek  poniedziałek 12:15 - 13:00 pokój n-lski  A
29.              Skorzec Marzena  czwartek 13:10 – 13:55 sala 210 A
30.              Soszyńska  Magdalena poniedziałek 13:15 – 14:00 pokój n-li wych.fiz. A
31.              Szułczyńska  Anna czwartek 13:10 – 13:55 pokój n-ski A
32.              Szydłowska Zofia  wtorek 12:15 – 13:00 sala  203 A
33.              Ślotała Aleksandra piątek 7:25 – 8:10 sala  202 A
34.              Turek Ewa wtorek 9:10 – 9:55 pokój  n-ski A
35.              Walczak Lidia   czwartek 12:15 – 13:00 świetlica A


W PRZYPADKU,  GDY  USTALONY  TERMIN KONSULTACJI  PRZYPADA W  DZIEŃ  WOLNY,  KONSULTACJE  ODBYWAJĄ  SIĘ  W  KOLEJNYM  TYGODNIU.