Ciekawe strony dla przedszkolaków

cudownedzieci.pl

W małym dziecku płynie nieograniczona żądza zdobywania wiedzy. Możemy ją zwielokrotnić stwarzając dziecku nieograniczone warunki rozwoju. Możesz nauczyć małe dziecko czytać w trzy minuty dziennie. Możesz nauczyć je liczyć w pół minuty dziennie.

czasdzieci.pl

Portal Czas Dzieci to wiarygodne informacje jak i gdzie spędzić czas z dzieckiem w Krakowie, Warszawie, we Wrocławiu i na Śląsku. Przedstawia wydarzenia rozrywkowe i edukacyjne. Ponadto: aktualne repertuary: kin, teatrów, opisy sztuk i filmów dla dzieci, oferty muzeów i centrów kultury. Jednocześnie portal zawiera strefę dla dziecka, w którym znajduje się wiele ciekawych propozycji zabaw, gier i działań dla dziecka.

inspirander.pl/inspiracje

Portal dla rodziców i dzieci. Zawiera pomysły i zabawy, inspiracje dla dzieci, pomysły na zabawy z dzieckiem. Porusza ponadto takie tematy, jak: dieta, rozwój, urodziny dziecka, pomysły na święta, przepisy dla dzieci, wychowanie dziecka.

dla-dzieci.com.pl

Portal dla dzieci, rodziców i wychowawców - wiele ciekawych artykułów dla rodziców, gier i zabaw dla dzieci, zagadki umysłowe, kolorowanki, zajęcia plastyczne, konkursy wiedzy, scenariusze zajęć dla nauczycieli, origami, ciekawostki, dobre książki i ich recenzje.

maluchy.pl

Największy, niezależny portal dla rodziców dzieci w wieku 0-7 lat i osób oczekujących potomstwa, w którym można znaleźć, m.in. artykuły i porady najlepszych specjalistów z dziedziny medycyny, wychowania i psychologii dziecięcej.

info.e-dziecko.eu

Portal zawiera zestaw zabaw i gier edukacyjnych kolorowanki krzyżówki układanki do pobrania przez rodziców po zarejestrowaniu na stronie. Na stronie głównej są dostępne 32 gry zabawy, rebusy, układanki, krzyżówki i ćwiczenia. Ponadto wiele propozycji do wykorzystania, w zakładkach edukacyjnych.

edziecko.pl/przedszkolak

Strona stworzona dla rodziców, zawiera porady związane z opieką wychowaniem i edukacją. Zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków (arkusze do wydruku i zabawy interaktywne).

superkid.pl

Serwis edukacyjny dla dzieci i rodziców. Zawiera artykuły na temat wychowania dziecka, recenzje książek dla rodziców. Dzieci znajdują tutaj bajki, kolorowanki, rymowanki, zabawy uczące języków obcych, matematyki, ortografii, poszerzające wiedzę o świecie.